Ziņas par auto Latvijā
17:59, 23 май 2021
1727
0

Supercar Hongqi S9 mainīja dizainu

Supercar Hongqi S9 mainīja dizainu
admin
Foto: Google

Spēcīgais superauto Hongqi S9, kas tiek būvēts Itālijā, atkal ir mainījis dizainu. Automašīnas izstrāde aizkavējās, jo projekts ir izveidots jau 5 gadus. Tajā pašā laikā tiek plānots pārdot tikai 99 modeļa vienības, kas saskaņā ar izstrādātāju solījumiem to īpašniekus sasniegs nākamajos 2022. gadā.

Tajā pašā laikā par jauno dizainu bija atbildīgs Valters de Silva, kurš daudzus gadus bija izstrādājis sporta automašīnu ārpusi. Iepriekšējais dizains nāca no Rolls-Royce galvenā dizainera Džila Teilora pildspalvas, kurai ar visu cieņu trūkst pieredzes superauto dizainā.


Atjauninātais automašīnas izskats ir ietekmējis gandrīz visus virsbūves aspektus, jo tas tika izveidots no jauna. Apskatot fotoattēlus, jūs varat izdarīt nepārprotamu secinājumu - dizaina maiņa Hongqi S9 modelim nonāca tikai labā. Automašīna saņēma izteiksmīgākas kontūras, interesantus atradumus un neaizmirstamus elementus.

Pati lieta būs izgatavota no izturīgas oglekļa šķiedras, tāpēc dizaineriem, varētu teikt, ir brīvas rokas. Jaunās tehnoloģijas ļāva eksperimentēt ar dažādu elementu formu un izvietojumu. Tomēr neviens neatcēla ķermeņa aerodinamiku, tāpēc visi jauninājumi joprojām izturēja pilna mēroga testa testus mēģenē.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Ctrl
Enter
Esat pamanījis kļUdu
Iezīmējiet tekstu un nospiedietCtrl+Enter
Apspriest (0)
Mes