Ziņas par auto Latvijā
18:01, 23 май 2021
1828
0

Corvette C8 saņems pilnpiedziņu

Corvette C8 saņems pilnpiedziņu
admin
Foto: Google

Karstais superauto Corvette C8 radīja lielu šļakatām Amerikas Savienotajās Valstīs, kur izspieda tādas slavenas sacīkšu automašīnas kā Porsche 911, Mercedes-AMG GT un Audi R8. Spēcīgā uzlādētā jaunuma pārdošana ļāva Corvette uzņēmumam ieviest agrīnu atjauninājumu, kam vajadzētu nostiprināt automašīnas pozīcijas tirgū. Zemāk ir saraksts ar galvenajiem jauninājumiem.

Protams, galvenā ziņa bija tā, ka modelis saņems pastāvīgu pilnpiedziņu, kas kopā ar atjaunināto motora līniju būtiski ietekmēs automašīnas kopējo saķeri un ātruma dinamiku. Starp citu, starp motoriem parādījās labs V8 motors ar 626 ZS atdevi. un 651 ņūtonmetru griezes moments, kas maksimālo jaudu rada jau pie 9000 apgriezieniem minūtē.


Sacīkšu kupejas ārpuse ir tīri kosmētiska. Jo īpaši viņi nedaudz pārveidoja optiku, koriģēja viltus radiatora restes un mainīja arī dažu ķermeņa elementu formu. Tas viss ir nedaudz atsvaidzinājis jau tā ideālo automašīnas izskatu, kas pircējiem kļuvis vēl pievilcīgāks.

Jaunajai Corvette C8 versijai sērijveida ražošanā vajadzētu nonākt šī gada jūnijā. Pirmos pircējus automašīna sasniegs ne ātrāk kā rudens sākumā, jo izmēģinājuma braucienu laikā automašīnu pārbaude tiks iepriekš pārbaudīta.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Ctrl
Enter
Esat pamanījis kļUdu
Iezīmējiet tekstu un nospiedietCtrl+Enter
Apspriest (0)
Mes