Ziņas par auto Latvijā
18:01, 23 май 2021
1844
0

Lamborghini Huracan GT2 saņēma atjauninājumu

Lamborghini Huracan GT2 saņēma atjauninājumu
admin
Foto: Google

Lamborghini Huracan GT2 ir ilgi gaidītais leģendārās firmas Lamborghini automobilis, kas savulaik radīja lielu troksni un tika pārdots ļoti iespaidīgā, pēc sporta modeļu, apgrozības standartiem. Automašīna nesen saņēma lielisku atjauninājumu, kas vispusīgi pilnveidoja jau tā perfekto itāļu kupeju.

Atgādinām, ka oriģinālais Lamborghini Huracan dzimis 2013. gadā un gandrīz nekavējoties ieguva sabiedrības mīlestību un cieņu. Tajā pašā laikā automašīnas nopelnus novērtēja ne tikai bagāti dārgu sacīkšu versiju kolekcionāri, bet arī sportisti, kuri pārbaudīja jaunumu reālās sacīkstēs.


Pašreizējā versija saņems 620 zirgspēku motoru, kas ietekmēs automašīnas paātrinājuma dinamiku un kopējo saķeri. Turklāt dizaineri paaugstināja balstiekārtas līmeni, aprīkojot to ar hidrauliskajiem statņiem, kā arī uzbūra pār bremžu un izplūdes sistēmām. Arī ārpusei bija paredzēta vieta jauninājumiem, taču šeit tie ir tikai kosmētiski.

Atjauninātajam sacīkšu modelim vajadzētu būt pārdošanā vasaras sākumā. Tajā pašā laikā nebūs iepriekšēja pasūtījuma, jo automašīna nekavējoties nonāks izplatītājos un tiks pārdota kopā ar parasto Lamborghini Huracan versiju par nedaudz augstākām izmaksām.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Ctrl
Enter
Esat pamanījis kļUdu
Iezīmējiet tekstu un nospiedietCtrl+Enter
Apspriest (0)
Mes