Ziņas par auto Latvijā
18:02, 23 май 2021
11 019
0

Estrema Fulminea - superkondensatora superauto

Estrema Fulminea - superkondensatora superauto
admin
Foto: Google

Aizraujošā Estrema Fulminea elektriskā sporta automašīna mums pavērs durvis uz sacīkšu automašīnu nākotni, jo jaudas palielināšanai tiek izmantotas jaunas tehnoloģijas. Turklāt modelim būs mūsdienīgs minimālistisks dizains un vairākas citas tikpat patīkamas funkcijas. Tomēr ejam kārtībā.

Automašīnas izstrādes pārziņā ir itāļu startaps Automobili Estrema, kuram nebija iepriekšējas pieredzes sacīkšu modeļu būvēšanā. Tomēr komandas sastāvs patiešām ir cienīgs. Apdedzinātie tehniķi zina savu biznesu un ir gatavi pierādīt visai pasaulei savu ideju pamatotību.


Automobili Estrema hiperauto galvenā ideja ir tāda, ka automašīna kopā ar parasto litija jonu akumulatoru izmantos lieljaudas superkondensatorus. Tie ir nepieciešami, lai nodrošinātu nepārtrauktu barošanu ar motoriem, kuru kopējā jauda pārsniedz 2000 Zs. Šajā gadījumā automašīna ir aprīkota ar 4 motoriem vienlaikus, kas ļaus jums ar lielu precizitāti kontrolēt dinamiku.

Pēc starta komandas domām, superkondensatori ir elektrisko sacīkšu automašīnu nākotne, jo tieši šī tehnoloģija ļauj īsā laika posmā izmantot lielus enerģijas daudzumus, kas nepieciešami jaudīgu motoru darbināšanai. Kopumā nākamā revolūcija sporta automašīnu jomā notiek tieši mūsu acu priekšā.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Ctrl
Enter
Esat pamanījis kļUdu
Iezīmējiet tekstu un nospiedietCtrl+Enter
Apspriest (0)
Mes