Ziņas par auto Latvijā
18:08, 23 май 2021
1880
0

Lādēšanas ierīce no Audi ir gatava lietošanai

Lādēšanas ierīce no Audi ir gatava lietošanai
admin
Foto: Google

Audi ir nopietni noraizējies par strauji augošo elektrisko transportlīdzekļu skaitu Eiropā. Tajā pašā laikā, pēc uzņēmuma ekspertu domām, nav pietiekami daudz jaudas, lai apkalpotu visu šo transportu. Pēdējo mēnešu laikā lādēšanas staciju slodze ir ievērojami palielinājusies, tāpēc uzņēmums ir izveidojis savu uzlādes staciju, kas drīz darbosies.

Lādēšanas stacija no Audi ir spēcīgs komplekss, kas vienlaikus var uzlādēt līdz pat 6 automašīnām. Stacijā tiks uzstādīti vairāki skaļruņi, kā arī atpūtas zona autovadītājiem, kur viņi varēs gaidīt savu automašīnu galīgo uzlādi.


Vienam elektriskajam transportlīdzeklim tiks piegādāta līdz 300 kW jauda, kas attiecīgi ir pietiekami, lai ieviestu ātrās uzlādes funkciju. Pati uzlādes stacija tiks veidota, izmantojot izlietotās baterijas, kas joprojām ir piemērotas izmantošanai kā stacionāri enerģijas avoti.

Līdzīgi enerģijas mezgli tiks izvietoti visā Vācijā un nākotnē arī citās Eiropas valstīs. Pirmajam mezglam vajadzētu parādīties netālu no Berlīnes līdz vasaras beigām. Ja iekārta ekspluatācijas laikā izrādīsies vislabākā, inženieri pēc iespējas īsākā laikā sāks plašāku projekta īstenošanu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Ctrl
Enter
Esat pamanījis kļUdu
Iezīmējiet tekstu un nospiedietCtrl+Enter
Apspriest (0)
Mes