Ziņas par auto Latvijā
18:10, 23 май 2021
1908
0

Ferrari sagatavo jaudīgu V12 motoru

Ferrari sagatavo jaudīgu V12 motoru
admin
Foto: Google

Itāļi no Ferrari, neskatoties uz elektrisko transportlīdzekļu ēras aktīvo sākumu, neatsakās no daudzsološu benzīna dzinēju izstrādes. Nesen kļuva zināms par nenovēršamu jaudīga V12 motora parādīšanos, kas sola pieslēgt visus iepriekšējos notikumus šajā jomā. Kas ir tik interesants, kas sagatavots Ferrari? Novērtēsim.

Par daudzsološo attīstību runāja Maikls Leiters, Ferrari tehniskais direktors, kurš tika nopratināts Autocar cietumos. Pēc Maikla teiktā, uzņēmumam jau ir ievērojama pieredze V12 dzinēju ar paaugstinātu efektivitāti projektēšanā, tāpēc jaunā attīstība būs loģisks solis visas Itālijas ražotāja dzinēju līnijas attīstībā.


Direktors paziņoja, ka jaunie 6,5 litru V12 agregāti ražos godīgu 1014 ZS jaudu. jauda pie 10 500 apgr./min. Šajā gadījumā vidējais griezes moments būs aptuveni 740 ņūtonmetri. Tam visam būtu jāveicina topošo modeļu paātrinājuma dinamikas uzlabošana, kā arī maksimālā ātruma griestu paaugstināšana.

Lai gan nav precīzi zināms, kuri modeļi tiks aprīkoti ar Ferrari kompānijas jauno attīstību, tomēr presē ir baumas par V12 Purosangue krosovera izskatu, kas solās būt interesants atradums savā klasē. Lai kā arī būtu, jaunie dzinēji jau veic pēdējos testus un drīz parādīsies tirgū.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Ctrl
Enter
Esat pamanījis kļUdu
Iezīmējiet tekstu un nospiedietCtrl+Enter
Apspriest (0)
Mes