Ziņas par auto Latvijā
18:12, 23 май 2021
11 007
0

Hyundai sāk elektrisko transportlīdzekļu masveida ražošanu

Hyundai sāk elektrisko transportlīdzekļu masveida ražošanu
admin
Foto: Google

Korejas kompānija Hyundai plāno pārņemt Amerikas elektrisko transportlīdzekļu tirgu ar saviem vidējas klases modeļiem. Pašlaik notiek aktīva liela mēroga projekta īstenošana, lai galveno modeļu klāstu pārnestu uz elektrisko saķeri, pēc tam automašīnu izplatītājos visā ASV masveidā parādīsies lēti korejiešu elektromobiļi.

Projekts solās būt patiešām vērienīgs, jo tā īstenošanai bija nepieciešama astronomiskā summa 7,4 miljardi USD. Tā ir liela nauda pat tādai lielai kompānijai kā Hyundai. Tomēr koncerna vadība ir informēta par pašreizējām tirgus tendencēm un saprot, ka šī nauda nākotnē tiks tērēta uzņēmuma labklājības vārdā.


Daļa no summas tiks iztērēta modeļu pārejai uz elektrisko vilci, otra - jaunu rūpnīcu un ražošanas līniju būvniecībai. Jo īpaši viņi jau ir uzsākuši lielas montāžas rūpnīcas būvniecību Alabamā, kas paredzēta 200 tūkstošu elektrisko transportlīdzekļu ražošanai gadā. Iekārtas projektētā jauda jāsasniedz līdz 2023. gada beigām.

Kopumā Hyundai ir izvirzījis nopietnas prasības par vadību elektrisko automobiļu vidējo cenu segmentā. Kā citi lielie ražotāji uz to reaģēs, vēl nav skaidrs, bet viens ir skaidrs - tādu cīņu neviens bez cīņas neatdos!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Ctrl
Enter
Esat pamanījis kļUdu
Iezīmējiet tekstu un nospiedietCtrl+Enter
Apspriest (0)
Mes