Ziņas par auto Latvijā
21:43, 18 март 2024
1678
0

Renault Kaptur saņēma dekorētu Intense versiju

Renault Kaptur saņēma dekorētu Intense versiju
work
Foto: Google
Renault Kaptur krosovers sākās labi savā dzimtajā Eiropā un demonstrē izcilus pārdošanas apjomus vairākās Rietumeiropas valstīs. Šajā sakarā Francijas koncerns nenogurstoši uzrauga modeļa stāvokli un savlaicīgi izlaiž atjauninājumu pakotnes un īpašās versijas, kam vajadzētu sasildīt sabiedrības interesi par krosoveru.
Šodien mēs runājam par svaigu ierobežoto izdevumu Intense, kas var lepoties ar interesantu un unikālu dekoru. Jo īpaši pircējiem būs pieejamas jaunas virsbūves divu toņu krāsas iespējas, stilīgas līstes, ārējo spoguļu pārsegi, kas izgatavoti pēc jaunākās modes, antenas spura un vieglmetāla 17 collu riteņi.

Tajā pašā laikā viņi neskopojās ar jauno spēka agregātu, ko attēlo izcilais 1,6 dzinējs ar atmosfēras dzinēju ar 114 ZS. un 156 ņūtonmetru griezes momentu. Vidējas klases krosoveram tie ir diezgan labi rādītāji, it īpaši, ja automašīnas liktenis ir diezgan pieticīgs par Eiropas cenām, kas nedaudz atpaliek no 20 tūkstošiem eiro.
Tas, kas palicis nemainīgs, ir interjers, kas jau lepojas ar modernu apdari un labu multimediju sistēmu. Automašīnu pārdošanas sākums paredzēts nākamā gada sākumā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Ctrl
Enter
Esat pamanījis kļUdu
Iezīmējiet tekstu un nospiedietCtrl+Enter
Apspriest (0)
Mes