Ziņas par auto Latvijā
17:47, 03 апрель 2024
1382
0

Crossvan Toyota Avanza mainīja paaudzi

Crossvan Toyota Avanza mainīja paaudzi
work
Foto: Google
Toyota Avanza ir lielisks apvidus transportlīdzeklis, kas sākotnēji ir no Japānas, kas nesen saņēma jaunu paaudzi un veselu virkni jauninājumu. Automašīna tiek prezentēta galvenokārt Āzijas reģionā, lai gan Eiropā to pārdod pietiekamā daudzumā. Tāpēc paaudžu maiņa nebija ilgi jāgaida, pat ņemot vērā to, ka pašreizējais modelis ir pieprasīts.
Ar visu šī brīža nozīmi tika nolemts modeļa dzinēju līniju atstāt bez izmaiņām. To joprojām pārstāv benzīna un dīzeļa spēka agregāti ar vidējo jaudu 100 ZS. Pārnesumkārba ir vai nu manuālā, vai sešpakāpju automātiskā.

Patiesi jaunums ir automašīnas izskats, kas manāmi pieaudzis līdz mūsdienu standartiem. Šeit pat ir jūtamas minimālisma piezīmes, lai gan dizaineri pārāk neuztraucās. Neskatoties uz to, lieliski izskatās jauni riteņi, svaiga optika un interesants dažu virsbūves elementu apzīmogojums.
Salonā tika nomainīta stūre, atsvaidzināts paneļa panelis un uzstādīta uzlabota multimediju sistēma ar lielāku skārienekrānu. Tas viss izskatās diezgan labi, tāpēc esam pārliecināti par labiem jaunās paaudzes krosovera pārdošanas apjomiem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Ctrl
Enter
Esat pamanījis kļUdu
Iezīmējiet tekstu un nospiedietCtrl+Enter
Apspriest (0)
Mes