Ziņas par auto Latvijā
20:55, 15 сентябрь 2022
1228
0

Opel Zafira Life iegūst visu riteņu piedziņu

Opel Zafira Life iegūst visu riteņu piedziņu
work
Foto: Google
Opel Zafira Life izstāžu zālēs parādījās nesenā pagātnē, precīzāk, 2019. gada otrajā pusē. Nevar teikt, ka minivens uzreiz ieguva slavu autobraucēju vidū, taču modeļa pārliecinošais pārdošanas līmenis iedvesmo cerību uz tā gaišo nākotni. Uz pozitīvo ziņu fona no grāmatvedības nodaļas Opel dizaineri nolēma šo darba zirgu nedaudz atjaunināt.
Pirmkārt, dzinēju līnija ir ieguvusi vairākus jaunus dzinējus, tostarp daudzsološu 180 ZS dīzeļdzinēju. un 290 ņūtonmetru griezes moments. Turklāt kā transmisija tika pievienots variators, kas atbalsta ilgi gaidīto visu riteņu piedziņu, kam kopā ar palielinātu klīrensu vajadzētu pozitīvi ietekmēt automašīnas apvidus spējas.

Salonā tika nomainīts paneļa panelis, tika uzlabota arī vadītāja un pasažieru drošība. Uzlabotās drošības jostas un papildu drošības spilveni neko daudz nepalielināja minivena zemākajā tirgū. Jebkurā gadījumā jūsu un jūsu tuvinieku drošība ir daudz vērtīgāka par jebkuru naudu.
Izskata ziņā auto mainījies ļoti pieticīgi. Tradicionāli viņi nomainīja optiku un radiatora režģi, kā arī pievienoja jaunu gumijas komplektu vecajiem diskiem, kas, starp citu, nemaz tik slikti neizskatās un par kaut ko pat atmiņā paliek.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Ctrl
Enter
Esat pamanījis kļUdu
Iezīmējiet tekstu un nospiedietCtrl+Enter
Apspriest (0)
Mes