Ziņas par auto Latvijā
17:45, 14 декабрь 2022
1371
0

Autopilsonis jaunā krāsā

Autopilsonis jaunā krāsā
work
Foto: Google

  Palielinoties obligātās apdrošināšanas atbildības limitiem (līdz piecdesmit tūkstošiem grivnu par materiālajiem zaudējumiem un līdz simts tūkstošiem grivnu nelaimes gadījumā ar cietušajiem), riska galvotāji mainīja arī tās izpildes formas.

Jaunas, zilas, politikas kļūs drošākas. Obligāti jauni dokumenti būs no divtūkstoš vienpadsmito sākuma. Tomēr “dzeltenās” polises, kas izdotas pirms jaunā gada, nebūs jāaizstāj. Dokumenti, kuriem parasti ir pievienoti palielināti atbildības ierobežojumi, būs likumīgi visā līguma darbības laikā. Papīra nianses autobraucējus netraucē. Slēdzot līgumus, viņi galvenokārt pievērš uzmanību tarifiem. Būtiskas izmaiņas dokumenta veidnē ir tikai apdrošinātājiem. Jaunajā veidlapā ir pievienota aile, kurā automašīnas īpašniekam jānorāda savs identifikācijas kods, kas nepieciešams, lai aizpildītu vienotu informācijas bāzi par visiem riska galvotājiem. Ņemot vērā visus šos faktus, finansistu vakances aizpildošie speciālisti noteiks šovasar legalizētā bonus malus lielumu.

Pieredzējuši autovadītāji, kuri nekad nav cietuši negadījumā, tiks iedrošināti ar atlaidēm – līdz pusei polises cenas. Un otrādi, apdrošinātāji nerentablos autovadītājus varēs sodīt ar tāda paša lieluma prēmijām.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Ctrl
Enter
Esat pamanījis kļUdu
Iezīmējiet tekstu un nospiedietCtrl+Enter
Apspriest (0)
Mes