Ziņas par auto Latvijā
17:47, 03 апрель 2024
1422
0

MQB-A0 platformai tika uzticēta Skoda izstrāde

MQB-A0 platformai tika uzticēta Skoda izstrāde
work
Foto: Google
Skoda izstrādās jaunu budžeta platformu, ko pasūtījuši VW grupas priekšnieki. Šī nav pirmā reize, kad automobiļu koncerns ir rīkojies kā šādu darbu izpildītājs no augšas pazemināts un vienmēr patīkami pārsteidz ar savu dizaina un inženiertehnisko risinājumu galarezultātu. Mēs esam pārliecināti, ka tā būs arī šoreiz.
Jaunie "ratiņi" ar nosaukumu MQB-A0 attīstīs iepriekšējās paaudzes platformu, lai gan papildinās daudz ar pašreizējos apstākļos aktuāliem dizaina risinājumiem. Piemēram, modularitāte, kas ļauj izmantot noteiktas platformas sastāvdaļas konkrētam automašīnas modelim.

Turklāt MQB-A0 vajadzētu būt pirmajai globālajai platformai visam VW grupas sedanu un hečbeku budžeta segmentam. Pēc izstrādes pabeigšanas platforma tiks montēta koncerna Indijas nodaļas objektos, ko nosaka ekonomiski apsvērumi.
Pirmajām automašīnām jaunajā "ratiņā" vajadzētu parādīties gandrīz uzreiz pēc izstrādes beigām un ražošanas sākuma. Tas notiks 2024. gada otrajā pusē, tāpēc nebūs ilgi jāgaida jauna tehnoloģija no čehiem. Protams, jāsaglabā maksimāla unifikācija ar esošajām platformām.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Ctrl
Enter
Esat pamanījis kļUdu
Iezīmējiet tekstu un nospiedietCtrl+Enter
Apspriest (0)
Mes