Ziņas par auto Latvijā
17:49, 23 май 2021
1746
0

Atelier ABT iepazīstināja ar jaudīgo Audi SQ8 TFSI

Atelier ABT iepazīstināja ar jaudīgo Audi SQ8 TFSI
admin
Foto: Google

Slavenā tūninga studija ABT nesen iepazīstināja ar savu Audi SQ8 TFSI krosovera versiju, kas ieguva lielāku dzinēja jaudu, kā arī neskaitāmas izmaiņas automašīnas interjerā un eksterjerā. Jāatzīst, ka modifikācija iznāca ārkārtīgi plaša pat pēc pašas ABT standartiem, kas kļuva slavena ar patiešām dziļiem savu projektu pārveidojumiem.

Oriģinālais krosovers Audi SQ8 tika izlaists 2019. gadā. Automašīna bija aprīkota ar 435 ZS V8 motoru. un 900 Ņūtona metru griezes moments. Jaunā versija saņēma impulsu līdz 520 ZS. un 970 ņūtonmetru griezes moments, pateicoties skaidu regulēšanai un pārveidotiem gaisa filtriem.


Pārējie jauninājumi ir saistīti ar ārpusi, kas ieguvusi tipiskas sportiskas aprises. Krosovers saņēma jaunus riteņu lokus, sporta ķermeņa komplektu, elegantu optiku un vairākas citas tikpat patīkamas detaļas. Viņi arī uzbūra interjeru, kurā tagad ir jauni ērti sēdekļi, atjaunināts vadības panelis un stūre.

Pilnīgam jauninājumu sarakstam būtu nepieciešamas vairākas teksta lapas, taču lielākā daļa no tām ir vairāk kosmētiskas. Kopumā ABT darbs iznāca patiešām plaša mēroga un pilnvērtīgs. Jauno automašīnu būs iespējams iegādāties par 130 tūkstošiem eiro. Tajā pašā laikā ir papildu iespējas par papildu samaksu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Ctrl
Enter
Esat pamanījis kļUdu
Iezīmējiet tekstu un nospiedietCtrl+Enter
Apspriest (0)
Mes