Ziņas par auto Latvijā
18:03, 23 май 2021
1855
0

Morand ar jaudu 2000 ZS gatavs doties

Morand ar jaudu 2000 ZS gatavs doties
admin
Foto: Google

Interesanta sporta automašīna Morand, kas gatavojas izlaišanai augstkalnu Šveicē, beidzot nonāca līdz iepriekšējai ražošanai. Automašīnu izstrādātāji sola nelielu revolūciju spēkstacijas jaudas ziņā, jo tās jaudai vajadzētu pārsniegt 2000 ZS.

Protams, Morands nav vienīgais hiperauto, kas var lepoties ar šādiem parametriem, taču citus līdzīgus modeļus var saskaitīt burtiski uz vienas rokas pirkstiem. Gaidāmajos testa testos Šveices modelis parādīs pārsteidzošu paātrinājumu un maksimālā ātruma griestus.


Pati automašīna tiks montēta no oglekļa šķiedras, kurai raksturīga pietiekama izturība un mazs svars. Runājot par tehnisko pamatu, būs divas versijas - hibrīds un pilnīgi elektrisks. Izstrādātāji paši sola izmantot automašīnu reālās sacīkšu sacensībās, kurām tā faktiski ir paredzēta.

Tajā pašā laikā netiek izslēgta maza apjoma ražošanas iespēja, kā rezultātā parastie kolekcionāri un turīgie pilsoņi var iegādāties sporta automašīnu. Nekas nav zināms par cenu un precīzu gaidāmā jaunuma izlaišanas datumu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Ctrl
Enter
Esat pamanījis kļUdu
Iezīmējiet tekstu un nospiedietCtrl+Enter
Apspriest (0)
Mes