Ziņas par auto Latvijā
20:55, 20 октябрь 2022
1292
0

Mitsubishi Outlander PHEV palielināts darbības rādiuss

Mitsubishi Outlander PHEV palielināts darbības rādiuss
work
Foto: Google
Diez vai Mitsubishi Outlander PHEV spraudņa hibrīdam ir nepieciešams īpašs ievads. Automašīna ar lieliem panākumiem tiek pārdota gan dzimtajā Āzijas reģionā, gan daudzās Rietumu valstīs, tostarp ASV. Protams, uz modeļa neprātīgās popularitātes fona Mitsubishi dizaineri un dizaineri regulāri pilnveido un papildina savu flagmani ar dažādiem uzlabojumiem un jauninājumiem.
Nesen Mitsubishi Outlander hibrīds saņēma vēl vienu plānoto atjauninājumu, kas ļaus automašīnai veikt lielus attālumus ar vienu uzlādi. Tagad hibrīda nobraukums būs 95 kilometri pret 75 pamata konfigurācijai pašreizējā versijā.

Runājot par automašīnas hibrīdsistēmu, tā palika bez izmaiņām. 133 ZS benzīna dzinējs un 195 ņūtonmetri griezes momenta joprojām strādā komandā ar diviem elektromotoriem ar kopējo jaudu 205 kW. Abus motorus var iedarbināt, neiedarbinot iekšdedzes dzinēju, kas ļauj krosoveru darbināt elektromobiļa režīmā.
Papildus tehniskajai daļai tika atjaunināta multimediju sistēma, kā arī nedaudz atjaunināts dizains. Tagad krosovera augšējā konfigurācijā ir stilīgi diski un svaiga LED optika.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Ctrl
Enter
Esat pamanījis kļUdu
Iezīmējiet tekstu un nospiedietCtrl+Enter
Apspriest (0)
Mes