Ziņas par auto Latvijā
17:51, 23 май 2021
1720
0

TechArt birojs strādāja pie GrandGT

TechArt birojs strādāja pie GrandGT
admin
Foto: Google

Bureau TechArt, kas nodarbojas ar Porsche automašīnām kopš 1987. gada, atkal priecēja līdzjutējus ar lielisku tūningu. Šoreiz puiši sāka leģendārā Panamera GrandGT modernizāciju, kas ieguva jaudīgāku motoru, sportiskas līnijas un arī dažas izmaiņas interjerā. Apskatīsim tos tuvāk.

Pirmkārt, pārsteidzošs ir kupejas sportiskais izskats, kas saņēma 22 collu riteņus un sportisku virsbūves komplektu. Ar šādām sastāvdaļām pazīstamais auto sāka izskatīties vēl labāk un svaigāks. Turklāt dizaineri ir uzburuši optikas formu un radiatora restes, padarot tās nedaudz agresīvākas un izteiksmīgākas.


Kas attiecas uz motoru, akciju motoram tika veikta mikroshēmu regulēšanas procedūra, kā rezultātā tā jauda palielinājās līdz 620 ZS. un 820 ņūtonmetru griezes momentu. Ir uzlabota arī jau tā izcilā automašīnas balstiekārta, kā arī pastiprināta bremžu sistēma, kurai tagad jāietver daudz lielāka jauda.

Visu uzlabojumu rezultātā ir izrādījies vēl viens interesants projekts, kas sērijā parādīsies ārkārtīgi ierobežotā tirāžā. Automašīnu pārdošanas sākums paredzēts šā gada agrā rudenī, bet pircēji varēs veikt iepriekšēju pasūtījumu vasaras vidū. Modeļa cenas sākas no 120 tūkstošiem eiro.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Ctrl
Enter
Esat pamanījis kļUdu
Iezīmējiet tekstu un nospiedietCtrl+Enter
Apspriest (0)
Mes