Ziņas par auto Latvijā
17:52, 23 май 2021
1785
0

Nākamā līmeņa komanda iepazīstina ar Jeep Gladiator

Nākamā līmeņa komanda iepazīstina ar Jeep Gladiator
admin
Foto: Google

Džipu automašīnas reti kļūst par dažādu ateljē, kas specializējas krosoveros un apvidus auto, tūninga priekšmetu. Vēl jo interesantāk ir redzēt, ko tur darīja puiši no Next Level komandas, kas tikko bija pabeidzis darbu pie Jeep Gladiator modeļa.

Pirmkārt, uzreiz rezervēsim, ka Jeep Gladiator nav krosovers vai apvidus auto, bet gan pilna izmēra pikaps. Tajā pašā laikā Jeep ražoja pēdējo pikapu vairāk nekā pirms 25 gadiem, tāpēc šī modeļa pirmizrāde 2018. gadā radīja lielu troksni starp šī ražotāja faniem.


Tagad pie skaņošanas. Izstrādātāji tradicionāli ir palielinājuši motora jaudu, ko šajā automašīnā pārstāv V6 dīzeļdzinējs ar turbokompresoru. Tās jauda palielinājās līdz 380 ZS. un 637 ņūtonmetri griezes momenta. Dīzeļdzinējam tie ir vairāk nekā pienācīgi rādītāji.

Automašīnas salonā ir daudz jauninājumu, kas saņēma aprīkotu guļvietu, saliekamu aizmugurējo sēdekļu rindu, jaunu stūri, multimediju sistēmu un apsildāmus logus un sēdekļus. Kopumā patiešām ir pietiekami daudz jauninājumu, tāpēc modelim vajadzētu būt pieprasītam Amerikas pircēju vidū, kur tas būs pieejams šī gada jūnijā.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Ctrl
Enter
Esat pamanījis kļUdu
Iezīmējiet tekstu un nospiedietCtrl+Enter
Apspriest (0)
Mes