Ziņas par auto Latvijā
18:09, 23 май 2021
1820
0

AMG SL rāmis izmantos vairāk vieglu materiālu

AMG SL rāmis izmantos vairāk vieglu materiālu
admin
Foto: Google

Oficiālā AMG tūninga studija nodarbojas ne tikai ar benzīna un elektromotoru modernizāciju. Uzņēmuma inženieriem savā interešu jomā ir gandrīz visas automašīnas sastāvdaļas, ieskaitot jaudas rāmi, kas parasti tiek ražots rūpnieciskā vidē. Tikmēr tieši jaunā rāmja dizainu AMG prezentēja kā jaunu tehnoloģiju.

Jaunajam strāvas būrim vajadzētu kļūt stiprākam un vieglākam nekā tradicionālajām iespējām. Viņi plāno to panākt, izmantojot vieglus metālus, piemēram, alumīniju. Neskatoties uz vieglumu, šim materiālam ir pietiekama izturība, kuru viņi vēlas nostiprināt, izmantojot pārdomātu dizainu un īpašu visu rāmja elementu štancēšanu.


Jau ir prezentēts pirmais rāmja modelis, kas testu laikā uzrādīja iespaidīgus rezultātus. Tādējādi jaunais korpuss pastiprinātas stingrības dēļ kļūs par 30 procentiem stiprāks, un attiecīgi tā svars tiks samazināts par 20-25 procentiem. Tie ir diezgan iespaidīgi skaitļi, kas arī ietaupīs degvielu.

Diemžēl šādu virsbūvju ražošana joprojām prasa ievērojamas izmaksas materiālu un rūpnīcas aprīkojuma nodrošināšanai. Vienkāršāk sakot, tehnoloģija nav pietiekami pārbaudīta. Šī iemesla dēļ jaunais virsbūves tips parādīsies tikai daudzsološos automobiļos no paša AMG.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Ctrl
Enter
Esat pamanījis kļUdu
Iezīmējiet tekstu un nospiedietCtrl+Enter
Apspriest (0)
Mes