Ziņas par auto Latvijā
18:11, 23 май 2021
1818
0

Ford Power-Up sistēma atsvaidzina Ford transportlīdzekļus

Ford Power-Up sistēma atsvaidzina Ford transportlīdzekļus
admin
Foto: Google

Ford dara visu iespējamo, lai savos pašreizējos modeļos iekļautu jaunās tehnoloģijas. Un šie centieni nav veltīgi, pat ņemot vērā koncerna iespaidīgo modeļu gammu, kurā ietilpst vairāk nekā ducis dažādu automašīnu. Vēl nesen amerikāņu giganta mašīnas varēja atjaunināt "pa gaisu", un tagad, visbeidzot, šī sistēma ir parādījusi savu dzīvotspēju.

Šis ir galvenais programmatūras atjauninājums automašīnām, ko sauc par Ford Power-Up. Šī atjauninājumu pakete īpašnieku automašīnām tika pārsūtīta, izmantojot bezvadu sakarus, lai katrs autovadītājs gandrīz uzreiz spētu uzlabot savu multimediju sistēmu un visas elektroniskās funkcionalitātes.


Inženieri un programmētāji bija noraizējušies par tīkla joslas platumu, kuram vienlaikus būtu jāpieslēdz desmitiem un pat simtiem tūkstošu automašīnu visā ASV. Tomēr, kā liecina prakse, sistēma pilnībā tika galā ar šādām slodzēm, parādot tās efektivitāti.

Kas attiecas uz pašu atjauninājumu pakotni, tas ievērojami paplašina esošo lietojumprogrammu funkcionalitāti un pievieno arī jaunas iespējas. Autovadītājiem jo īpaši būs pieejama detalizētāka pārvietošanās statistika, kā arī iespēja tiešsaistē reģistrēties pakalpojumam.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Ctrl
Enter
Esat pamanījis kļUdu
Iezīmējiet tekstu un nospiedietCtrl+Enter
Apspriest (0)
Mes