Ziņas par auto Latvijā
17:50, 23 май 2021
1689
0

Ir izslēgts Jenko / SC Silverado pikaps no SVE studijas

Ir izslēgts Jenko / SC Silverado pikaps no SVE studijas
admin
Foto: Google

Uzlādētais Yenko / SC Silverado pikaps no SVE tūninga studijas nonāca masveida ražošanā. Modelis ieguvis jaunu dzinēju, pārveidotu interjeru un atsvaidzinātu ārpusi. Tajā pašā laikā automašīna ir pieejama tikai Amerikas tirgū, kur pieprasījums pēc pikapiem tradicionāli saglabājas visaugstākais pasaulē.

Pirmkārt, mums vajadzētu runāt par jauno V8 motoru, kas ir paslēpts zem automašīnas pārsega. Dizaineri nesāka modificēt standarta motoru, uzstādot jaunu motoru ar 812 ZS jaudu. un 976 ņūtonmetri griezes momentu. Šāda modernizācija ļāva ievērojami palielināt saķeri un pastiprināt automašīnas paātrinošo dinamiku.


Arī salonā ir jauninājumi, kas kļuvuši manāmi ērtāki un pat grezni. Tagad ir ērti mīkstie sēdekļi ar sānu atzveltnes atbalstu un ērtiem galvas balstiem. Panelis ir kļuvis pilnīgi digitāls, un klimata kontrole ir saņēmusi uzlabotu versiju, kas ļauj precīzāk kontrolēt temperatūras režīmu salonā.

Ar šādiem liela mēroga jauninājumiem automašīnas apgrozība nepārsniegs 50 eksemplārus. Atjauninātā pikapa izmaksas būs gandrīz par trešdaļu dārgākas nekā pamata versijā, un pati automašīna būtu jāpārdod starp veiklākajiem šīs markas faniem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Ctrl
Enter
Esat pamanījis kļUdu
Iezīmējiet tekstu un nospiedietCtrl+Enter
Apspriest (0)
Mes