Ziņas par auto Latvijā
18:00, 23 май 2021
1728
0

Ferrari 812 Superfast - jauna itāļu īpašā versija

Ferrari 812 Superfast - jauna itāļu īpašā versija
admin
Foto: Google

Ferrari bieži neizlaiž savas sacīkšu automašīnu īpašās versijas, dodot priekšroku jaunu ideju ieviešanai jaunos modeļos. Tajā pašā laikā Ferrari 812 Superfast, kas ir slavenās sporta automašīnas jaunās versijas nosaukums, ir ievērojams uzlabojumu saraksts, ar kuru mēs ar jums dalīsimies tālāk tekstā.

Pirmkārt, es gribētu pieminēt jaudīgo dzinēju, kas darbojas ar atmosfēru. Tas bija benzīna V12 dzinējs, kas ražo 800 ZS. un 718 ņūtonmetru griezes momentu. Šis motors darbojas ar automātisko pārnesumkārbu, kas vienlaikus pārraida saķeri ar abām automašīnas asīm. Tajā pašā laikā paātrinājums simtiem prasa tikai 3,6 sekundes, kas ir ļoti ātri.


Turklāt automašīna saņēma atjauninātu dizainu, kas sastāv no jaunas optikas, radiatora režģa uzstādīšanas un dažu virsbūves elementu nomaiņas. Kopumā modelis sāka izskatīties svaigāks, lai gan tas pilnībā neatteicās no vecajiem pretrunīgi vērtētajiem lēmumiem. Jebkurā gadījumā Ferrari dizaineri ir paveikuši daudz darba, par ko liels paldies viņiem!

Saskaņā ar sabiedrībai izplatīto informāciju sērijveida ražošanā vajadzētu nonākt līdz vasaras vidum. Tajā pašā laikā modelis pie pirmajiem pircējiem nonāks ne ātrāk kā augusta sākumā. Ferrari 812 Superfast ikviens var iepriekš pasūtīt uzņēmuma oficiālajā vietnē!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Ctrl
Enter
Esat pamanījis kļUdu
Iezīmējiet tekstu un nospiedietCtrl+Enter
Apspriest (0)
Mes