Ziņas par auto Latvijā
18:10, 23 май 2021
1885
0

Mitsubishi Pajero darbība tiek pārtraukta

Mitsubishi Pajero darbība tiek pārtraukta
admin
Foto: Google

Mums uzreiz jāsaka, ka, neskatoties uz skaļo virsrakstu, mēs runājam tikai par slavenā krosovera ceturto paaudzi, kas ar savu pārdošanu nodrošināja ceļu gaišākā nākotnē. Tas ir, pats Mitsubishi Pajero paliks ražošanā, tomēr tā modernā izskata formātā, nevis novecojušajā ceturtajā paaudzē.

Šobrīd Mitsubishi piedzīvo nopietnas finansiālas grūtības Amerikas un Eiropas tirgos. Tas ir saistīts ar daudziem faktoriem, tostarp ar nelielu koronavīrusa sastāvu un ekonomisko nestabilitāti. Lai kā arī būtu, uzņēmuma vadība sāk jostas pievilkšanas fāzi un pārtrauc nevajadzīgu ražošanu.


Ceturtās paaudzes Mitsubishi Pajero, kas parādījās tālajā 2006. gadā, nonāca izplatīšanā. Modelis izrādījās tik veiksmīgs, ka to ražoja vairāk nekā 15 gadus. Šajā laikā krosovers saņēma vairākus nozīmīgus atjauninājumus, kā arī vairākus atkārtotus modeļus, kas rotāja vecā vīrieša izskatu.

Kopā ar krosoveru rūpnīca Osakā, kas samontēja šo modeli, nogrims aizmirstībā. Mitsubishi vadība uzskatīja par nepiemērotu novecojušo līniju atkārtotu aprīkošanu, tāpēc uzņēmums vienkārši tiek slēgts. Tajā pašā laikā uzņēmums apliecinās, ka viņi centīsies izvairīties no darbinieku atlaišanas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Ctrl
Enter
Esat pamanījis kļUdu
Iezīmējiet tekstu un nospiedietCtrl+Enter
Apspriest (0)
Mes