Ziņas par auto Latvijā
18:18, 23 май 2021
1808
0

Opel Manta GSe ElektroMOD savienos pagātni un nākotni

Opel Manta GSe ElektroMOD savienos pagātni un nākotni
admin
Foto: Google

Jaunais Opel Manta GSe ElektroMOD apvienos labi aizmirstu pagātni un aktīvi virzītu nākotni. Šis ir oficiālais kompānijas Opel modelis, kas nolēma atdzīvināt savu veco leģendāro modeli jaunā aizsegā. Izrādās, jāatzīmē, ļoti labi!

Sākotnējā automašīna tika pārdota pagājušā gadsimta 70. gadu vidū un izceļas ar elegantu dizainu un diezgan labu 105 zirgspēku benzīna dzinēju. Ārēji modelis atgādināja slavenās Pony Cars ģimenes pārstāvjus, kurus daudzi tā laika autovadītāji to iemīlēja.


Mūsdienu Opel GSe ElektroMOD, kā norāda nosaukums, tiks pārnests uz elektrisko vilci. Automašīna saņems vienu elektromotoru ar jaudu 108 kW, kas ir līdzvērtīga 147 ZS jaudai. vai 255 Ņūtona metru griezes moments. Litija jonu akumulatora uzlādei vajadzētu būt pietiekamai 480 kilometru garumā.

Viņi mēģināja padarīt modeļa izskatu un interjeru pēc iespējas tuvāku oriģinālam, lai gan pati automašīna ir pilna ar mūsdienīgām ērtām iespējām un apdares materiāliem. Kopumā restomods izskatās ārkārtīgi iespaidīgs un interesants. Automašīnu pārdošanas sākums paredzēts šī gada agrā rudenī.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Ctrl
Enter
Esat pamanījis kļUdu
Iezīmējiet tekstu un nospiedietCtrl+Enter
Apspriest (0)
Mes