Ziņas par auto Latvijā
15:24, 27 март 2022
1459
0

Toyota Avalon Hybrid Nightshade aiziet pensijā kā modele

Toyota Avalon Hybrid Nightshade aiziet pensijā kā modele
work
Foto: Google
Avalon Hybrid Nightshade ir jaunākais no Avalon sērijas, kas pēdējos desmit gadus ir kūpinājis debesis Amerikas Savienotajās Valstīs. Tajā pašā laikā pēdējais auto kļuva par hibrīdu, kas ir negaidīts lēmums no Toyota puses. Lai kā arī būtu, iepriekšējie modeļi jau ir pārtraukti, un to vietā nāks jauni daudzsološi notikumi.
Jaunums pircējiem atklās TNGA-K platformas priekšrocības, ko izstrādājuši Ķīnas autoražotāji. Šim faktam nevajadzētu būt pārsteidzošam, jo Toyota pēdējos gados arvien biežāk ir vērsusies pēc palīdzības pie sava rietumu kontinenta kaimiņa tehnoloģiju ražošanas lētuma dēļ.

Jaunākā Avalon hibrīdsistēmai būs diezgan jaudīgs 305 ZS V6 dzinējs. un 362 ņūtonmetru griezes moments. Vienīgais motors ar uzlādējamu akumulatoru darbojas kā elektromotors. To visu pārvalda astoņu pakāpju automātiskā pārnesumkārba.
Sedana izskats izrādījās diezgan elegants un pat atgādina koncerna premium modeļus. Tomēr, iekļūstot salonā, no premium līmeņa nav ne miņas. Viduvēja apdare, sēdekļi, lai arī ērti, bet ne tie ērtākie, kā arī multimediju sistēmas trūkums spēj piesaistīt tikai šī modeļa cienītājus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Ctrl
Enter
Esat pamanījis kļUdu
Iezīmējiet tekstu un nospiedietCtrl+Enter
Apspriest (0)
Mes