Ziņas par auto Latvijā
17:51, 23 май 2021
1724
0

Spofec izlaidusi Rolls-Royce Wraith Black Badge

Spofec izlaidusi Rolls-Royce Wraith Black Badge
admin
Foto: Google

Rolls-Royce transportlīdzekļi ir slaveni visā pasaulē ar greznu aprīkojuma līmeni un nepārspējamu pasažieru komfortu. Tūninga studija Spofec nesen izlaida savu Rolls-Royce Wraith Black Badge versiju, kas ir viens no labākajiem britu ražotāja izpildmodeļiem.

Lielākā daļa jauninājumu tika veikti automašīnas salonā, savukārt ārpuse un jaudas daļa praktiski nemainījās. Tehniski runājot, spēka agregāta jauda tika palielināta tikai nedaudz, kas tagad sasniedz 717 ZS. Šāda jauda ir vairāk nekā pietiekama, lai pārliecinoši pārvietotos pat tik masveida automašīna.


Interjers ir uzlabojis sēdekļu un visu paneļu apdari. Interjera darbā tika izmantotas vērtīgas koka sugas, kā arī eksotisku dzīvnieku īsta āda. Turklāt automašīna saņēma jaunu stilīgu digitālo paneli, pilnīgu adaptīvu klimata kontroli ar vadītāja un pasažieru temperatūras mērīšanas funkciju un virkni citu tikpat iespaidīgu iespēju.

Kopumā mēs varam secināt, ka Rolls-Royce Wraith Black Badge tūnings bija veiksmīgs. Kopumā plānots saražot ne vairāk kā 45 automašīnas, kuras savus pircējus atradīs jau tuvākajā laikā.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Ctrl
Enter
Esat pamanījis kļUdu
Iezīmējiet tekstu un nospiedietCtrl+Enter
Apspriest (0)
Mes