Ziņas par auto Latvijā
18:18, 23 май 2021
11 221
0

Bija lēts krosovers Haval Jolion

Bija lēts krosovers Haval Jolion
admin
Foto: Google

Ķīniešu krosovers Haval Jolion kārtējo reizi pārsteidza pasaules sabiedrības pārstāvjus ar pieņemamām izmaksām un labu tehnisko aprīkojumu. Modelis tiks pārdots ASV un Eiropā jau tuvākajā nākotnē. Jaunuma tehniskās iezīmes ir sīkāk aprakstītas tekstā.

Automašīna tiks aprīkota ar vidējas jaudas 143 zirgspēku benzīna dzinēju, kas darbojas gan ar tradicionālo sešpakāpju "mehāniku", gan automātisko robotizēto pārnesumkārbu ar diviem sajūgiem. Viss ir atkarīgs tikai no pircēju vēlmēm.


Runājot par aprīkojumu, modelis noteikti ir pārsteidzošs. Automašīnai ir ieeja bez atslēgām, apsildāms viss iespējamais, pilnvērtīga multimediju sistēma ar dažādiem vadītāja palīgiem un parkošanās sensoriem, kā arī lieliska klimata kontrole. Salona apdare, neskatoties uz izmantoto materiālu lētumu, raisa arī patīkamākās emocijas.

Tajā pašā laikā automašīna maksās apmēram 26 tūkstošus eiro, kas pēc klases standartiem ir tikai santīms. Pārdošanā Haval Jolion vajadzētu parādīties šī gada rudenī. Šobrīd automašīnai tiek veikti izmēģinājumi, pēc kuriem tā nonāks masveida ražošanā, bet pēc tam automašīnu izplatītājos visā pasaulē.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Ctrl
Enter
Esat pamanījis kļUdu
Iezīmējiet tekstu un nospiedietCtrl+Enter
Apspriest (0)
Mes