Ziņas par auto Latvijā
13:38, 30 июнь 2022
1393
0

Nissan Note Autech krosovers nonāks Japānā

Nissan Note Autech krosovers nonāks Japānā
work
Foto: Google
Nissan nolēma vēlreiz palutināt savu japāņu auditoriju, izlaižot Nissan Note krosovera īpašo versiju vietējam tirgum, kas Japānas tirgū tiks izlaista 2022. gada vasarā. Auto no bāzes modeļa atšķirsies ar vairākām vizuālām izmaiņām, kā arī pāris jauniem dzinējiem.
Sāksim savu pārskatu ar pāris jauniem dzinējiem, kurus mēs pieminējām. Pirmais no tiem ir sešrindu ar 320 zirgspēkiem un 410 N * M. griezes moments. Otrs motors jau ir V6 dzinējs ar 420 zirgspēkiem. Tajā pašā laikā abi dzinēji strādā gan ar mehānisko, gan automātisko pārnesumkārbu.

Runājot par krosovera izskata izmaiņām, tos pārstāv jauns režģis, svaiga LED optika, pārsegs ar interesantu zīmogu, kā arī pēc pasūtījuma izgatavoti diski. Runājot par salonu, tam ir jauni ar ādu pārklāti sēdekļi, kā arī vairāki funkcionāli atjauninājumi, kas saistīti ar multimediju sistēmu.
Automašīnas elektroniskā uzpilde saņēma diezgan spēcīgu stimulu, kas sastāv no multivides sistēmas un informācijas paneļa ekrānu palielināšanas. Papildus ir atjaunināti vadītāja palīgi, kruīzkontrole un iebūvētie parkošanās sensori ar kvalitatīvu atpakaļskata kameru. Kopumā Nissan Note for Japan izskatās ļoti, ļoti jauki.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Ctrl
Enter
Esat pamanījis kļUdu
Iezīmējiet tekstu un nospiedietCtrl+Enter
Apspriest (0)
Mes